Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,21 stycznia
Imienieny:
Agnieszka, Inez, Jarosław
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
PISOP DZIĘKUJE
obrazek
W ubiegłym roku sołectwo Wyskoć wraz z czterema innymi sołectwami Gminy Kościan skorzystało z mikrodotacji na zadania własne w konkursie Wielkopolska Wiara ogłoszonym przez centrum PISOP w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Celem projektu było zwiększenie integracji międzypokoleniowej w wieku przedszkolnym, szkolnym ich rodzicami i dziadkami poprzez działania promocyjne, edukacyjne oraz zabawy integracyjne. Przez kilka miesięcy spotykaliśmy się na sali w naszej wiosce realizując wyznaczone zadania. Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie włożone w jego realizację. Dokumenty z realizacji projektu zostały oddane do siedziby PISOP w celu poddania ich wnikliwej analizie, która mamy nadzieję przebiegnie pomyślnie.

Stowarzyszenie Centrum PISOP w Lesznie dziękuje Gminie Kościan za dotychczasową współpracę na rzecz rozwoju ekonomii społecznej i aktywności obywatelskiej.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ